Rio OG

3.690 ден4.100 ден (-10%)

In stock

Спореди

Огледало со UV лакирана основа со висок сјај на најновата технологија. Задните страни на огледалата се насликани со УВ лак во беж боја, кој се карактеризира со четири пати поголема отпорност на физичко оштетување во споредба со стандардните насликани површини. Огледалото е опремено со потребниот хардвер за монтирање.

Дополнителни информации

Тежина 8.16 кг
Димензии 2 × 60 × 74 cm

Мени