Rio K1

7.830 ден8.700 ден (-10%)

In stock

Спореди

Комода со едно крило и тапацирано перниче за седишта, лакирани со УВ лак во висок сјај на најновата технологија. Таванот на елементот е дебел 38 мм. Телото и предниот дел на градите на фиоките се лакирани со УВ-беж боја. Внатрешноста на елементот се состои од рамка што, како рачката на хром, прилагодливи метални нозе, шарки за меки затворачи и амортизер за гас, се вклучени во цената. Тапацираната перница е изработена од сунѓер дебели 5 см, а ткаенината е изработена од квалитетен материјал, густо ткаен. Составот на ткаенината е водоотпорен и го олеснува отстранувањето на дамките. Елементот е ивичен на задната страна, исто така.

Дополнителни информации

Тежина 15 кг
Димензии 35 × 60 × 46 cm

Мени