Piano PUG/PN

27.720 ден30.800 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Функционален аголен плакар.

Фронтот е лакиран со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање.

Димензии: 100x102x224x56

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени