Piano PK280/PN

58.860 ден65.400 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Трокрилен плакар со лизгачки врати.

Фронтот и бочните страни се лакирани со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање

Димензии: 272x224x61

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени