Piano PK280-OG/PN

60.840 ден67.600 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Трокрилен плакар со лизгачки врати, со огледало.

Фронтот и бочните страни се лакирани со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање

Димензии: 272x224x61

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени