Piano PK230-OG/PN

56.250 ден62.500 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Двокрилен плакар со лизгачки врати и огледало.

Фронтот и бочните страни се лакирани со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање

Димензии: 230x224x61

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени