Piano P2/PN

18.990 ден21.100 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Функционален двокрилен плакар.

Фронтот е лакиран со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање.

Димензии: 92х224х56

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени