Piano P1/PN

13.230 ден14.700 ден (-10%)

БежБела Сјај
Clear
Спореди

Додатен елемент за плакар.

Фронтот е лакиран со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање.

Димензии: 47x224x56

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела Сјај

Мени