Piano K13/PN

16.110 ден17.900 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Комода со едно крило од левата страна и три фиоки на десната.

Фронтот и бочните страни се лакирани со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Димензии: 107х85х45

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени