Piano DP2/PN

15.840 ден17.600 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Додатен двокрилен плакар.

Фронтот е лакиран со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање.

Димензии: 90х224х56

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени