Piano DP1/PN

10.260 ден11.400 ден (-10%)

БежБела
Clear
Спореди

Додатен еднокрилен елемент за плакар.

Фронтот е лакиран со УВ лак, во висок сјај. Внатрешноста-корпусот е во бела боја.

Меко затворање.

Димензии: 47x224x56

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Беж, Бела

Мени