Piano тв комода TV180-2K2F

15.300 ден17.000 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Тв комода од колекцијата Piano, со две крила (2х60cm) и две фиоки (60cm).

Фронтовите, страните и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла беж боја или кристално бела боја. Внатрешните делови на корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 180x46x45 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени