Piano тв комода TV150-2K2F

14.220 ден15.800 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Тв комода од колекцијата Piano, прилагодена за мали простории, со две крила (45cm) и две фиоки (60cm).

Фронтовите, страните и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла беж боја или кристално бела боја. Внатрешните делови на корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 150x46x45 cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени