Piano тв комода TV120-1K2F

12.330 ден13.700 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Тв комода од колекцијата Piano, прилагодена за мали простории, со едно крило (60cm) и две фиоки (60cm).

Фронтовите, страните и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла беж боја или кристално бела боја. Внатрешните делови на корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 120x46x45 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени