Piano полица VP90

3.150 ден3.500 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Ѕидна полица со ширина 90cm, комплетно лакирана со УВ лак во висок сјај. Можност за избор на боја кристално бела или крем.

Димензии: 90x30x21 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени