Piano полица VP120

3.600 ден4.000 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Ѕидна полица со ширина 120cm, комплетно лакирана со УВ лак во висок сјај. Можност за избор на боја кристално бела или крем.

Димензии: 120x30x21cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени