Piano комода K180-3K2F

19.620 ден21.800 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Фукнционална комода од колекцијата Piano, со три полни крила и две фиоки.

Фронтот, страниците и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, се изработува во топла беж боја или кристално бела боја.

Внатрешните делови од корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 180x85x45cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени