Piano комода K180-3K1F

18.810 ден20.900 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Фукнционална комода од колекцијата Piano, со три крила и една фиока.

Фронтот, страниците и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, се изработува во топла беж боја или кристално бела боја.

Внатрешните делови од корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 180x85x45cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени