Piano комода K150V-3KS1F

20.250 ден22.500 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Фукнционална комода од колекцијата Piano, со две полни и едно крило со стакло и една фиока.

Фронтот, страниците и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, се изработува во топла беж боја или кристално бела боја.

Внатрешните делови од корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Стопсол стаклото и лед осветлувањето допринесуваат кон пријатниот амбиент во Вашиот простор.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 150x97x45cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени