Piano комода K150-3K1F

17.550 ден19.500 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Фукнционална комода од колекцијата Piano, со три полни крила и една фиока.

Фронтот, страниците и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, се изработува во топла беж боја или кристално бела боја.

Внатрешните делови од корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 150x85x45cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени