Piano клуб маса KLS-2F

12.420 ден13.800 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Функционален и модерен модел на клуб маса од колекцијата Piano со две фиоки.

Фронтот и корпусот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла крем боја или кристално бела.

Внатрешниот дел на корпусот е изработен во бела боја.

Димензии: 90x36x90 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени