Piano клуб маса SET2

8.280 ден9.200 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Сет клуб маса комплетно лакирана во висок сјај според најновата технологија. Двата елементи се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла крем боја или кристално бела.

Димензии: 102x38x67 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени