Piano витрина V90-2KS

15.030 ден16.700 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Функционална витрина од колекцијата Piano со едно полно и едно крило со стакло.

Фронтот, страните и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла крем боја или кристално бела. Внатрешните делови од корпусот се изработени во бела боја.

Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Во внатрешноста има пет полици што го прави елементот многу практичен.

Стопсол стаклото и лед осветлувањето допринесуваат кон пријатниот амбиент во Вашиот простор.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 90x123x40cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени