Piano витрина V60-1KS1F

12.870 ден14.300 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Функционална витрина од колекцијата Piano со едно крило со стакло и една фиока.

Фронтот, страните и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла крем боја или кристално бела. Внатрешните делови од корпусот се изработени во бела боја.

Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Во внатрешноста има пет полици што го прави елементот многу практичен.

Стопсол стаклото и лед осветлувањето допринесуваат кон пријатниот амбиент во Вашиот простор.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 60x123x40cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени