Piano висечки елемент VK60-1K

5.220 ден5.800 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Висечки елемент од колекцијата Piano, со едно крило, комплетно лакиран со УВ лак.

Фронтот и корпусот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла крем боја или кристално бела.

Внатрешниот дел на корпусот е изработен во бела боја.

Шарките за меко затворање овозможуваат тивко затворање на крилото.

Димензии: 60x57x27 cm

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени