Onyx NS1/ON

7.920 ден8.800 ден (-10%)

In stock

Спореди

Наткасна со 1 фиока со меко затворање.

Лакиран ѕиден панел со лед светло и хромирани рачки.

Димензии: 56x92x41

Мени