Onyx Ципелар K1

9.360 ден10.400 ден (-10%)

In stock

Спореди

Ципеларник со врата и тапациран перниче за седишта. Корпус единицата е направена од иверица во тутун даб украс на дрво. Предниот лак со УВ лак е во бел висок сјај, со примена на МДФ во декора на дрво од тутун даб. Единицата содржи една полица во истиот декор на дрво. Се отвора со механизам „притисок кон отворање“, вклучен во цената на производот, како и механизам за пролет на гас и прилагодливи стапала. Единицата има лента за ивица од задната страна, исто така. Тапацираната перница е дебела 5 см, изработена од густо ткаена квалитетна ткаенина. Водоотпорната ткаенина го олеснува отстранувањето на дамките.

Мени