Onyx Закачалка CLK

5.220 ден5.800 ден (-10%)

In stock

Спореди

Закчалка за чување облека. Единицата е со УВ лак, со бел сјаен лак, со примена на МДФ во декора на дрво од тутун даб. Содржи четири куки и полица, која исто така е УВ-лакирана во бел висок сјај. Единицата е опремена со фитинзи за закачување.

Мени