Office Lux Polica REG/53/114

3.527 ден4.149 ден (-15%)

In stock

Спореди

– Колекцијата Office Lux вклучува канцелариски мебел кој е комбинација на естетика и функционалност, што го прави совршен за модерните канцеларии.

– Office Lux полицата, висока 114 cm, е совршена алтернатива за високите конструкции на кабинети . Нејзините мали димензии се одличен комплемент на вашата канцеларија.

– Со колекцијата Office Lux ќе создадете ергономски простор за вашата канцеларија. Користете комбинација од работна маса, фиокари и збир на полици за да уживате во вашиот канцелариски аранжман од соништата.

Дополнителни информации

Тежина 20 кг
Димензии 35 × 52 × 114 cm

Мени