Чевларник Одисеј 4В

8.900 ден

Снежен ХрастХраст
Clear
Спореди

Чевларник Одисеј 4В се нови унапредени модели на чевларници со зголемен капацитет. Чевларникот Одисеј 4В се изработува од квалитетна оплеменета иверица со дебелина 18мм и содржи 4 фиоки. Фиоките поседуваат метални рачки и Кип систем на отварање. Складен изглед, димензија која се вклопува покрај секој додатен елемент во вашето претсобје, а може да се користи и како засебен елемент.

Дополнителни информации

Тежина 39 кг
Димензии 28 × 70 × 157 cm
Боја/Дезен

Бела, Снежен Храст, Тобако, Храст, Цреша

Мени