Numero фиока за кревет

5.950 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Дополнителна фиока за душек за кревет од детската колекција Нумеро.

Димензии: 200x94x23 cm.

  • Во цената не е вклучен душек

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени