Numero фиокар 3F

11.400 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Фиокар од детската колекција Нумеро.

Димензии: 80x52x75 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени