Numero фиокар 2F

4.650 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Фиокар од детската колекција Нумеро.

Димензии: 40x42x60 cm.

  • Може да оди во комбинација со Нумеро работна маса.

 

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени