Numero работно биро

6.400 ден

камено сива
Clear
Спореди

Работна маса од детската колекција Нумеро.

Димензии: 120x60x75/93 cm.

  • Може да се надополни со комода 2F

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени