Numero Полица 80

1.600 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Полица од колекција на детска соба Нумеро.

Димензии: 80x20x24 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени