Numero полица 40

1.050 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Полица од колекција на детска соба Нумеро.

Димензии: 40x20x24 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени