Numero плакар O3V2F

21.650 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Плакар од детската колекција Нумеро.

Димензии: 120x52x218 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени