Numero плакар O2V2F

16.000 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Плакар од детската колекција Нумеро.

Димензии: 80x52x218 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени