Numero плакар O1V2F

11.250 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Плакар од детската колекција Нумеро.

Димензии: 40x52x218 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени