Numero кревет 90 2F

18.000 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Кревет од детската колекција Нумеро.

Димензии: 205x103x90 cm.

  • Во цената не е вклучен душек и фиока за дополнителен душек.
  • Има можност да се дополни со фиока за душек.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени