Numero комода 4F

8.500 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Комода од детската колекција Нумеро.

Димензии: 40x42x127 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени