Numero аголен плакар

20.650 ден

камено сиваРозеваСина
Clear
Спореди

Плакар од детската колекција Нумеро.

Димензии: 93/52 x 92/52×218 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

виолетова, Зелена, камено сива, Розева, Сина

Мени