Nuis SZF4D

17.158 ден

In stock

Спореди
Category:

Гардероберот Nuis е направена во комбинација на бел сјај и wotan даб. Оваа комбинација на две бои додава
удобност и хармонија на ентериерот.

Дополнителни информации

Тежина 62.85 кг
Димензии 58 × 90 × 197 cm

Мени