Nuis SFW

3.444 ден

In stock

Спореди

Висечката полица NUIS не е само практичен помошник, туку и одличен декоративен елемент.Совршено за чување книги, ЦД-а и фотографии. Содржи странични панели кои ја зајакнуваат изградбата на полицата и исто така спречуваат
паѓање на книги или ЦД-а

Дополнителни информации

Тежина 13.35 кг
Димензии 37.5 × 135 × 29 cm

Мени