Nuis REG1D1W

10.516 ден

In stock

Спореди

Витрината со две врати NUIS REG1D1W ќе биде практичен помошник и убаво парче мебел во вашата дневна соба.
Во горниот застаклен дел има стаклена полица, која е совршена за прикажување на сувенири. На дното на делот
, полицата се чува зад целосна врата.

Дополнителни информации

Тежина 40.95 кг
Димензии 39.5 × 50 × 197.5 cm

Мени