Nica KLS

16.110 ден17.900 ден (-10%)

Бела Сјај
Clear
Спореди

Клупска маса со една фиока. Телото на елементот е лакирано со UV лак. Има една фиока, предната страна е изработена од високо-сјаен бел МДФ. Тркалата за полесно манипулирање со табелата и лизгачите со ретардери се вклучени во цената на елементот.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени