Nica K1S

14.310 ден15.900 ден (-10%)

Бела Сјај
Clear
Спореди

Комода со едно крило со стакло. Телото на елементот е изработено од универ дебелина од 38 мм. Предниот елемент е направен во комбинација на високо-сјајно МДФ и дебело стакло од 4 мм.

Дополнителни информации

Димензии 40 × 65 × 120 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени