Meriva

18.899 ден20.999 ден (-10%)

In stock

Спореди

Се изработува во штоф и боја по избор.

Ногарките се дрвени и може да бидат бели, натур, венге или орев боја.

Се пушта со клик клак механизам.

Димензии: 160х100х88 сm

Димензии на пуштен: 120×120 cm

Мени