Meriva

25.329 ден28.144 ден (-10%)

In stock

Спореди

Се изработува во штоф и боја по избор.

Ногарките се дрвени и може да бидат бели, натур, венге или орев боја.

Се пушта со клик клак механизам.

Димензии: 230х100х88 сm

Димензии на пуштен: 120х190 сm

Мени