Meriva

12.782 ден14.203 ден (-10%)

In stock

Спореди

Можност за изработка на фотељата во боја и штоф по избор.

Ногарите се дрвени, може да се одбере боја: бела. натур, орев и венге.

Димензии: 78х100х88 cm

Мени